\n"; ?> Sanace skal a skalních svahů - NEMETON 2013

Dokumentace k projektu

Software Nemeton 2013

Aplikace Nemeton 2013 je všem zájemcům o její využití primární distribuována na instalačním médiu jako off-line aplikace. Je možno stáhnout si ji také na adrese uvedené níže,ale pozor orientační velikost aplikace je 3 GB.

Aplikaci je možné spustit přímo z instalačního média, pro dosažení maximálního výkonu je však doporučeno před vlastním spuštěním program nainstalovat pomocí standardního instalačního procesu (vždy podle cílového systému). Program je vyvíjen multiplatformně. V současné dob? je program otestován na operačních systémech Microsoft Windows verzí XP, 7, 8, v 32bitové i 64bitové verzi a na Linuxu.

POZOR – v případě že máte nastavenou silnější ochranu antivirového programu. Můžou být některé části instalačního balíčku blokovány. Pak je třeba přijmout pro tyto části výjimku.

V případ zájmu o tento software prosím napište na adresu support@nemton2013.cz a aplikace Vám bude zaslána na instalačním médiu v hodnot? náklad? na poštovné 200 Kč.

Zároveň nabízíme zaškolení do práce v Aplikaci Nemeton 2013. Doba trvání je přibližně 4 hodiny. Cena je 4000 Kč včetně dopravy lektora a originálního instalačního média.

Program je možné stáhnout z následující stránky: http://skalniriceni.nemeton2013.cz/download/

Soubory ke stažení

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu

Copyright © STRIX Chomutov, a.s. Všechna práva vyhrazena.

www.strixchomutov.cz